Suis Ethernet1

  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch adalah media tembaga 1000BASE-FX Ethernet ke 1000Base-TX Fiber. Berikan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk meningkatkan rangkaian berasaskan tembaga ke serat optik untuk memperluas jangkauan isyarat. Jarak penghantaran Fiber Switch hingga 120KM. Reka bentuk plug-and-play, mudah dipasang. Ia boleh digunakan sebagai berdiri sendiri. Ciri-ciri • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Perundingan automatik separuh atau penuh dupleks • Rundingan automatik 100 / 1000Mbps untuk port tembaga • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch adalah media tembaga 1000BASE-FX Ethernet ke 1000Base-TX Fiber. Berikan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk meningkatkan rangkaian berasaskan tembaga ke serat optik untuk memperluas jangkauan isyarat. Jarak penghantaran Fiber Switch hingga 120KM. Reka bentuk plug-and-play, mudah dipasang. Ia boleh digunakan sebagai berdiri sendiri. Ciri-ciri • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Perundingan automatik separuh atau penuh dupleks • Rundingan automatik 100 / 1000Mbps untuk port tembaga • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet ke Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch adalah media tembaga 1000BASE-FX Ethernet ke 1000Base-TX Fiber. Berikan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk meningkatkan rangkaian berasaskan tembaga ke serat optik untuk memperluas jangkauan isyarat. Jarak penghantaran Fiber Switch hingga 120KM. Reka bentuk plug-and-play, mudah dipasang. Ia boleh digunakan sebagai berdiri sendiri. Ciri-ciri • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Perundingan automatik separuh atau penuh dupleks • 100 / 1000Mbps rundingan automatik untuk port tembaga • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Port 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Port 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch adalah media tembaga 1000BASE-FX Ethernet hingga 1000Base-TX Fiber. Berikan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk meningkatkan rangkaian berasaskan tembaga ke serat optik untuk memperluas jangkauan isyarat. Jarak penghantaran Fiber Switch hingga 120KM. Reka bentuk plug-and-play, mudah dipasang. Ia boleh digunakan sebagai berdiri sendiri. Ciri-ciri • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Perundingan automatik separuh atau penuh dupleks • Rundingan automatik 100/1000 Mbps untuk ...
  • 24 Port L2/L3 Managed Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 / L3 Switch Ethernet Terurus ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 Management Ethernet Switch, ia menyediakan kapasiti pensuisan 350Gbps, prestasi tertinggi; Mempunyai prestasi pemajuan 96Mpps, pemajuan kelajuan wayar L2 / L3. Reka bentuk modular menyediakan 24 port 10/100 / 1000M fiber Ethernet RJ45, dan 4 port 10G SFP + slot, 1 port Console. Berikan lebar jalur yang mencukupi untuk agregasi dan pertukaran data teras. Pengguna dapat memilih port 10G sesuai dengan permintaan untuk memastikan operasi jaringan stabil dan pengimbangan beban pautan. Suis Pengurusan L2 10G dengan jalur ...
  • 8 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch  Model ZJ-100108-25

    8 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100108-25

    10 / 100M Optic Fiber Switch adalah media tembaga 100BASE-FX Ethernet kepada 100Base-TX Fiber. Berikan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk meningkatkan rangkaian berasaskan tembaga ke serat optik untuk memperluas jangkauan isyarat. Jarak penghantaran Fiber Switch hingga 120KM. Reka bentuk plug-and-play, mudah dipasang. Ia boleh digunakan sebagai berdiri sendiri. Ciri-ciri • 8 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Perundingan automatik separuh atau penuh dupleks • Perundingan automatik 10/100 Mbps untuk port tembaga • Auto MDI ...
  • 4 Port 10/100Mbps Ethernet + 2 port Fiber Optic Switch Model ZJ-100204-25

    4 Port 10 / 100Mbps Ethernet + 2 port Fiber Optic Switch Model ZJ-100204-25

    10 / 100M Optic Fiber Switch adalah media tembaga 100BASE-FX Ethernet kepada 100Base-TX Fiber. Berikan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk meningkatkan rangkaian berasaskan tembaga ke serat optik untuk memperluas jangkauan isyarat. Jarak penghantaran Fiber Switch hingga 120KM. Reka bentuk plug-and-play, mudah dipasang. Ia boleh digunakan sebagai berdiri sendiri. Ciri-ciri • 4 Port 10 / 100M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Perundingan automatik separuh atau penuh dupleks • Perundingan automatik 10/100 Mbps untuk port tembaga • Auto MDI ...
  • 4 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    4 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    10 / 100M Optic Fiber Switch adalah media tembaga 100BASE-FX Ethernet kepada 100Base-TX Fiber. Berikan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk meningkatkan rangkaian berasaskan tembaga ke serat optik untuk memperluas jangkauan isyarat. Jarak penghantaran Fiber Switch hingga 120KM. Reka bentuk plug-and-play, mudah dipasang. Ia boleh digunakan sebagai berdiri sendiri. Ciri-ciri • 4 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Perundingan automatik separuh atau penuh dupleks • Perundingan automatik 10/100 Mbps untuk port tembaga • Auto MDI ...
  • 2 Ports 10/100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 Port 10 / 100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 Port 10 / 100Mbps Ethernet Fiber Switch adalah media tembaga 100BASE-FX Ethernet hingga 100Base-TX Fiber. Berikan penyelesaian yang mudah dan ekonomik untuk meningkatkan rangkaian berasaskan tembaga ke serat optik untuk memperluas jangkauan isyarat. Jarak penghantaran Fiber Switch hingga 120KM. Reka bentuk plug-and-play, mudah dipasang. Ia boleh digunakan sebagai berdiri sendiri. Ciri-ciri • 2 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Perundingan automatik separuh atau penuh dupleks • Perundingan automatik 10/100 Mbps untuk tembaga ...