Kord Patch Optik Multimode

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Kabel Patch Duplex ST to ST OM3

    · Memenuhi EIA / TIA 604-2 dengan ferrule seramik untuk rangkaian kabel berkelajuan tinggi. · Kabel yang dicetak membantu menjelaskan dan mengenali kabel yang berbeza. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dan RL. · Kabel gentian tidak sensitif bengkok menunjukkan prestasi yang hebat pada ketahanan. · Pakej kadbod K = K memberikan perlindungan maksimum pada barang anda. Spesifikasi Connector ST to ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    Kabel Patch Duplex SC ke SC OM4

    · Memenuhi EIA / TIA 604-2 dengan ferrule seramik untuk rangkaian kabel berkelajuan tinggi. · Kabel yang dicetak membantu menjelaskan dan mengenali kabel yang berbeza. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dan RL. · Kabel gentian tidak sensitif bengkok menunjukkan prestasi yang hebat pada ketahanan. · Pakej kadbod K = K memberikan perlindungan maksimum pada barang anda. Spesifikasi Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    Kabel Patch Duplex MPO To LC Duplex OM3

    Kabel MPO hingga LC Breakout adalah pilihan terbaik anda untuk rangkaian gentian berkepadatan tinggi. Ia direka khas untuk aplikasi ethernet cepat, saluran gentian, pusat data dan gigabit ethernet. Kabel harness 12 Fiber ini digunakan untuk menyambungkan (6) SFP + ke panel penyesuai MPO dan batang MPO. Spesifikasi Connector A MPO Female (pinless) Connector B LC UPC Duplex Fiber Mode OM3 50 / 125μm Panjang gelombang 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Jarak 100m pada 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Kord Patch MTP OM4

    Kabel gentian optik tidak sensitif 50 / 125μm OM4 bend kurang dilemahkan apabila dibengkokkan atau dipintal berbanding dengan kabel gentian optik tradisional dan ini akan menjadikan pemasangan dan penyelenggaraan kabel gentian optik lebih cekap. Ia juga dapat menjimatkan lebih banyak ruang untuk pengkabelan kepadatan tinggi anda di pusat data, rangkaian perusahaan, bilik telekomunikasi, ladang pelayan, rangkaian penyimpanan awan, dan di mana-mana tempat yang diperlukan kabel patch gentian. Kabel gentian optik multimode 50/125 OM4 ini sangat sesuai untuk ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    Kabel Fanout MTP To LC 12 Fibers OM3

    1.0.35dB Ultra Rendah IL dengan Penyambung USCONEC, 0.15dB Ultra Rendah IL dengan Penyambung LC. 2.Corning atau YOFC fiber direka untuk melepasi ISO, IEC, RoHS. piawaian dll. 3. Kabel gentian tidak sensitif bengkok menunjukkan prestasi hebat pada ketahanan. Pakej kadbod 4.K = K memberikan perlindungan maksimum pada barang anda. Spesifikasi Connector A MTP Female elite Connector B LC Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polish Type PC to UPC Jacket Material OFNR, OFNP, LSZH Insertion Loss ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    Kabel Patch Duplex SC To SC OM1

    · Memenuhi EIA / TIA 604-2 dengan ferrule seramik untuk rangkaian kabel berkelajuan tinggi. · Kabel yang dicetak membantu menjelaskan dan mengenali kabel yang berbeza. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dan RL. · Kabel gentian tidak sensitif bengkok menunjukkan prestasi yang hebat pada ketahanan. · Pakej kadbod K = K memberikan perlindungan maksimum pada barang anda. Spesifikasi Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jacket Color Orange Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    Kabel Patch Duplex SC To SC OM2

    Multimode tali pusat serat optik ini dilengkapi dengan bahan jaket berprestasi tinggi, yang mempunyai hayat perkhidmatan yang lebih lama untuk digunakan. Di samping itu, kurang redaman ketika dibengkokkan atau dipintal dibandingkan dengan kabel gentian optik tradisional, sehingga menjadikan pemasangan dan penyelenggaraan kabel gentian optik lebih efisien. Terdapat tiga jenis pilihan bahan jaket, termasuk PVC (OFNR), OFNP, LSZH, dan orang mungkin mempunyai pilihan yang lebih baik sesuai dengan keperluan mereka. Penampilan yang terang dan oren dapat ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    · Memenuhi EIA / TIA 604-2 dengan ferrule seramik untuk rangkaian kabel berkelajuan tinggi. · Kabel yang dicetak membantu menjelaskan dan mengenali kabel yang berbeza. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dan RL. · Kabel gentian tidak sensitif bengkok menunjukkan prestasi yang hebat pada ketahanan. · Pakej kadbod K = K memberikan perlindungan maksimum pada barang anda. Spesifikasi Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    Kabel Patch Duplex LC hingga LC OM4

    · Memenuhi EIA / TIA 604-2 dengan ferrule seramik untuk rangkaian kabel berkelajuan tinggi. · Kabel yang dicetak membantu menjelaskan dan mengenali kabel yang berbeza. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dan RL. · Kabel gentian tidak sensitif bengkok menunjukkan prestasi yang hebat pada ketahanan. · Pakej kadbod K = K memberikan perlindungan maksimum pada barang anda. Spesifikasi Penyambung LC ke LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    Kabel Patch Duplex LC To LC OM3

    · Memenuhi EIA / TIA 604-2 dengan ferrule seramik untuk rangkaian kabel berkelajuan tinggi. · Kabel yang dicetak membantu menjelaskan dan mengenali kabel yang berbeza. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dan RL. · Kabel gentian tidak sensitif bengkok menunjukkan prestasi yang hebat pada ketahanan. · Pakej kadbod K = K memberikan perlindungan maksimum pada barang anda. Spesifikasi Connector LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    Kabel Patch Duplex LC To LC OM2

    1. Produk menggunakan pin seramik yang diimport dan mengimport kabel gentian optik berkualiti tinggi. 2. Memperkenalkan teknologi penggilingan asing dan peralatan penggilingan asing untuk memastikan sisihan pusat serat, cekung serat, permukaan serat tanpa calar dan cacat, dan parameter jejari kelengkungan permukaan hujung seramik memenuhi standard. 3. Kehilangan sisipan adalah kecil, kerugian pulangan besar, pertukaran boleh baik, sisipan berulang dan r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    Kabel Patch Duplex LC hingga LC OM1

    · Memenuhi EIA / TIA 604-2 dengan ferrule seramik untuk rangkaian kabel berkelajuan tinggi. · Kabel yang dicetak membantu menjelaskan dan mengenali kabel yang berbeza. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL dan RL. · Kabel gentian tidak sensitif bengkok menunjukkan prestasi yang hebat pada ketahanan. · Pakej kadbod K = K memberikan perlindungan maksimum pada barang anda. Spesifikasi Connector LC to LC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jacket Color Orange Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...