Penghantaran CATV SAT-IF

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    Penerima Optik CATV & Satelit

    Ciri-ciri 1. Dengan pengesan optik sensitiviti tinggi. 2.Ia merupakan perwujudan teknologi tinggi dalam CATV dan produk sambungan gentian satelit L-band 3. Ia boleh diterima dalam gentian optik dengan satelit 47 ~ 2600MHz dan isyarat digital dan analog CATV. 4. Pemasangan sederhana; Adalah senang untuk dipasang oleh pengguna. 5. Kuasa input dari + 0 ~ -13dBm. 6. Ia mempunyai keupayaan rintangan gangguan elektromagnetik yang baik. 7. Prestasi tinggi tetapi harga rendah. Parameter Diagram Bekerja Optik ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Mikro CATV & SAT-IF Pemancar Optik ZST Series

    Penerangan Pemancar optik satelit mini siri ZST boleh dibahagikan kepada ZST1310M (1310nm) dan ZST1550M (1550nm) mengikut perbezaan panjang gelombang, kuasa optik output adalah 0-10dBm pilihan. Ciri-ciri 1. Direka untuk rangkaian FTTH. 2. Lineariti tinggi, Sesuai untuk aplikasi CATV & SAT-IF. 3. Lineariti dan kerataan yang sangat baik. 4. Kehilangan pulangan tinggi serat mod tunggal 5.Menggunakan alat aktif penguat GaAs. 6. Teknologi bunyi rendah ultra. 7. Saiz lebih kecil dan pemasangan lebih mudah. 8. LED MERAH ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    Pemancar Optik CATV & Satelit (ZST9526)

    Penerangan Produk ZST9526 Satellite Optical Transmitter menggunakan laser DFB rama-rama linier tinggi yang dimodulasi secara langsung untuk menghantar isyarat 47-862MHz dan 950 ~ 2600MHz dalam satu serat. Ia dapat memilih panjang gelombang standard ITU untuk sistem DWDM untuk memperluas dan mengemas kini rangkaian. Ia dapat diperkuat oleh EDFA dan EYDFA untuk sistem FTTH yang besar. Ia boleh Sesuai dengan teknologi FTTx PON untuk mewujudkan kombinasi CATV, DVB-S, Internet dan FTTH. Pemancar Optik Satelit ZST9526 ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    WDM Penerima CATV & Penerima Optik Satelit

    Ciri-ciri 1. Dengan pengesan optik sensitiviti tinggi. 2. Ini adalah perwujudan teknologi tinggi dalam CATV dan produk jalur gentian satelit L-band 3. Ia dapat diterima dalam gentian optik dengan satelit 47 ~ 2600MHz dan isyarat digital dan analog CATV. 4. Pemasangan sederhana; Adalah senang untuk dipasang oleh pengguna. 5. Kuasa input dari + 0 ~ -13dBm. 6. Ia mempunyai keupayaan rintangan gangguan elektromagnetik yang baik. 7. Prestasi tinggi tetapi harga rendah. Parameter Diagram Bekerja Optik ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Penerima Optik Satelit ZSR2600M

    Ciri-ciri (1) Mengadopsi pengesan optik dengan kepekaan tinggi sebagai komponen utama, kepekaan penerimaan -8dBm (2) Sarung aluminium yang dipasang di dinding. (3) Sesuai dengan FTTx PON Tech (4) Pelesapan haba yang baik (5) Untuk rangkaian HFC dengan pelbagai pengguna (6) Sesuai dengan FTTx PON Teknikal Teknikal Parameter Item Indeks Catatan Min Jenis Max Karakteristik Optik Panjang gelombang operasi nm 1200 1600 Tanggungjawab A / W .90.9 Menerima julat kuasa optik dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    WDM penerima optik satelit jalur ZSR2600MD L

    Ringkasan Produk Penerima optik satelit jalur ZSR2600MD L adalah produk unggulan yang kami reka khas untuk FTTH / WDM Fiber ke struktur rangkaian Rumah. Dengan cengkerang kecil, struktur litar dalaman yang padat dan munasabah dan petunjuk prestasi yang sangat baik. Ini adalah pilihan pertama untuk kawasan perumahan dan rangkaian gentian optik rumah. Panjang gelombang operasi CWDM, RFTV terbina dalam ialah 1550nm. Lulus panjang gelombang 1310 / 1490nm. Boleh dihubungkan dengan EPON, GPON dan ONU. Ciri-ciri Prestasi ■ Untuk ...