Modul Pemancar SFP

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + Pemancar Optik OPS551X3CDL40

    Transceiver OPS551X83CDL40 10G SFP + direka untuk 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae, dan ia dapat menyokong kadar data dari 1.25Gb / s hingga 11.1Gb / s. Diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C seperti yang ditentukan dalam SFP + MSA . Ciri-ciri 1. Antara muka optik bersiri 10Gb / s yang mematuhi 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Antara muka elektrik yang mematuhi spesifikasi SFF-8431 untuk 8.5 dan 10 Gigabit modul bentuk kecil yang boleh disambungkan modul "SFP +" 3. 2 ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + Pemancar Optik OPSP311X3CDL10

    Transceiver optik OPSP311X3CDL10 direka untuk antara muka optik bersiri 10Gb / s untuk komunikasi data dengan serat mod tunggal (SMF). Pemancar boleh menyokong 9.953- 11.1Gb / s. Reka bentuk transceiver dioptimumkan untuk prestasi tinggi dan menjimatkan kos untuk memberi pelanggan penyelesaian terbaik untuk datacom. Ciri-ciri 1. Hot pluggable 2. Antara muka optik bersiri 10Gb / s 3. Jarak sehingga 10km 4. Mematuhi SFP + MSA 5. Pakej SFP MSA dengan penyambung LC dupleks 6. Diagnostik Digital ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10Gb / s Panjang Gelombang Pendek SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    Transceiver optik OPSP311X3CDL10 direka untuk antara muka optik bersiri 10Gb / s untuk komunikasi data dengan serat mod tunggal (SMF). Pemancar boleh menyokong 9.953- 11.1Gb / s. Reka bentuk transceiver dioptimumkan untuk prestasi tinggi dan menjimatkan kos untuk memberi pelanggan penyelesaian terbaik untuk datacom. Ciri-ciri ● Hot pluggable ● Antara muka optik bersiri 10Gb / s ● Jarak sehingga 10km ● Mematuhi SFP + MSA ● Pakej SFP MSA dengan penyambung LC dupleks ● Monitor Diagnostik Digital ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + Pemancar Optik OPSP551X3CDL80

    Transceiver OPSP551X3CDL80 10G SFP + direka untuk 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae, dan ia dapat menyokong kadar data dari 1.25Gb / s hingga 11.1Gb / s. Diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C seperti yang ditentukan dalam SFP + MSA . Ciri-ciri ● Antara muka optik bersiri 10Gb / s yang mematuhi 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Antara muka elektrik yang mematuhi SFF-8431 spesifikasi untuk 8.5 dan 10 Gigabit modul bentuk kecil yang boleh dipasang modul "SFP +" ● 2-wayar ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    Penerima Optik 10Gb / s SFP + BIDI OPSB321X3CDL10

    Transceiver optik OPSPB321X3CDL10 direka untuk antara muka optik bersiri 10Gb / s untuk komunikasi data dengan serat mod tunggal (SMF). Pemancar boleh menyokong 9.953- 11.1Gb / s. Reka bentuk transceiver dioptimumkan untuk prestasi tinggi dan menjimatkan kos untuk memberi pelanggan penyelesaian terbaik untuk datacom. Ciri-ciri ● Hot pluggable ● Antara muka optik bersiri 10Gb / s ● Jarak sehingga 80km ● Mematuhi SFP MSA ● Pakej SFP MSA dengan penyambung LC dupleks ● Monet Diagnostik Digital ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s SFP + Bidi Optical Transceiver OPSPB231X3CDL10

    Transceiver optik OPSPB321X3CDL10 direka untuk antara muka optik bersiri 10Gb / s untuk komunikasi data dengan serat mod tunggal (SMF). Pemancar boleh menyokong 9.953- 11.1Gb / s. Reka bentuk transceiver dioptimumkan untuk prestasi tinggi dan menjimatkan kos untuk memberi pelanggan penyelesaian terbaik untuk datacom. Ciri-ciri ● Hot pluggable ● Antara muka optik bersiri 10Gb / s ● Jarak sehingga 80km ● Mematuhi SFP MSA ● Pakej SFP MSA dengan penyambung LC dupleks ● Monet Diagnostik Digital ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm Pelbagai Pemancar Optik XFP OPXP551X3CDL40

    Transceiver OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP direka untuk 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae dan 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, dan ia dapat menyokong kadar data dari 9.953Gb / s hingga 11.1Gb / s. Diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C seperti yang ditentukan dalam XFP MSA. Reka bentuk transceiver dioptimumkan untuk prestasi tinggi dan menjimatkan kos untuk menyediakan pelanggan penyelesaian terbaik untuk aplikasi datacom dan telecom. Ciri-ciri ● Terhubung panas ● Menyokong kadar bit 9.95Gb / s hingga 11.1Gb / s ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Transceiver Optik XFP pelbagai kadar OPXP311X3CDL10

    Transceiver OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP direka untuk 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae dan 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, dan ia dapat menyokong kadar data dari 9.953Gb / s hingga 11.1Gb / s. Digital diagnostik tersedia melalui antara muka I2C seperti yang dinyatakan dalam XFP MSA. Reka bentuk transceiver dioptimumkan untuk prestasi tinggi dan menjimatkan kos untuk menyediakan pelanggan penyelesaian terbaik untuk aplikasi datacom dan telecom. Ciri-ciri ● Boleh dipasang panas ● Sokong kadar bit 9.95Gb / s hingga 11.1Gb / s ● Di bawah ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s 850nm Transceiver Optik XFP pelbagai kadar OPXP851X3CDLM

    Transceiver OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP direka untuk 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW per 802.3ae, dan ia dapat menyokong kadar data dari 9.953Gb / s hingga 11.1Gb / s. Diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C seperti yang ditentukan dalam XFP MSA. Reka bentuk transceiver dioptimumkan untuk prestasi tinggi dan menjimatkan kos untuk memberi pelanggan penyelesaian terbaik untuk aplikasi datacom dan telecom. Ciri-ciri ● Terhubung panas ● Menyokong kadar bit 9.95Gb / s hingga 11.1Gb / s ● Penggunaan kuasa di bawah 2.5W ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550nm Pelbagai Pemancar Optik XFP OPXP551X3CDL80

    Transceiver OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP direka untuk 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae dan 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, dan ia dapat menyokong kadar data dari 9.953Gb / s hingga 11.1Gb / s. Digital diagnostik tersedia melalui antara muka I2C seperti yang dinyatakan dalam XFP MSA. Reka bentuk transceiver dioptimumkan untuk prestasi tinggi dan menjimatkan kos untuk menyediakan pelanggan penyelesaian terbaik untuk aplikasi datacom dan telecom. Ciri-ciri ● Terhubung panas ● Menyokong kadar bit 9.95Gb / s hingga 11.1Gb / s ● Menjadi ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    Transceiver OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI direka untuk 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae dan 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, dan ia dapat menyokong kadar data dari 9.953Gb / s hingga 11.1Gb / s. Diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C seperti yang ditentukan dalam XFP MSA. Reka bentuk transceiver dioptimumkan untuk prestasi tinggi dan menjimatkan kos untuk menyediakan pelanggan penyelesaian terbaik untuk aplikasi datacom dan telecom. Ciri-ciri ● Boleh dipasang panas ● Sokong kadar bit 9.95Gb / s hingga 11.1Gb / s ● Di bawah ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10Gb / s Bidi Pelbagai Pemancar Optik XFP pelbagai kadar OPXPB231X3CDL10

    Transceiver OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI direka untuk 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae dan 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, dan ia dapat menyokong kadar data dari 9.953Gb / s hingga 11.1Gb / s. Digital diagnostik tersedia melalui antara muka I2C seperti yang dinyatakan dalam XFP MSA. Reka bentuk transceiver dioptimumkan untuk prestasi tinggi dan menjimatkan kos untuk menyediakan pelanggan penyelesaian terbaik untuk aplikasi datacom dan telecom. Ciri-ciri ● Boleh dipasang panas ● Sokong kadar bit 9.95Gb / s hingga 11.1Gb / s ● Di bawah ...