Modul WDM

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Modul Rangkaian Optik Pasif Multiplex Passive Division dibentuk untuk aplikasi GPON / XGPON / NGPON2. Ia berdasarkan teknologi Thin Film Filter (TFF) dan beroperasi pada saluran 1310nm / 1490nm / 1550nm. Ciri-ciri ● Kehilangan Sisipan Rendah ● Pengasingan tinggi ● Kerugian Bergantung pada Polarisasi Rendah ● Reka Bentuk Ringkas ● Kebolehpercayaan tinggi dan kestabilan tinggi ● Suhu Operasi Lebar: Dari -5 ℃ hingga 75 ℃ ● Telcordia GR-1209-CORE compliant ● Telcordia GR-1221-CORE compliant Aplikasi Sistem CWDM PON Networ ...
  • FWDM Componet

    Komponen FWDM

    Komponen FWDM ini menggunakan teknologi penapis gangguan filem nipis yang matang untuk memisahkan atau menggabungkan isyarat optik tertentu. Dengan lebar jalur lebar, kehilangan sisipan rendah, pengasingan tinggi, dan kehilangan bergantung pada suhu rendah, ia sangat sesuai untuk digunakan dalam aplikasi penguat optik, CATV, dan FTTH. Ciri-ciri ● Lebar jalur lebar ● Kehilangan sisipan rendah ● Pengasingan saluran tinggi ● Kebolehpercayaan dan kestabilan yang luar biasa Aplikasi l Penguat optik l Spesifikasi CATV Item Unit Parameter Catatan ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM Komponen

    Ciri-ciri ● Lebar jalur lebar ● Kehilangan sisipan rendah ● Pengasingan saluran tinggi ● Aplikasi kebolehpercayaan dan kestabilan yang luar biasa ● Penguat optik ● Spesifikasi CATV Item Unit Parameter Pass Port (CP) Panjang gelombang pusat lp nm 1310 & 1490 Julat panjang gelombang nm 1310 + -50 & 1490 + -10 Kehilangan sisipan dB ≤ 0.80 Kerataan dB ≤0.30 Pengasingan @ λR dB ≥30 Port Refleksi (CR) Panjang gelombang tengah lR nm 1550 Julat panjang gelombang nm 1535 ~ 1620 Pemasangan ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    Modul DWDM 200G Mux Demux DWDM

    Modul Multiplex Division Davel Wavelength Division direka untuk aplikasi rangkaian DWDM. Ia berdasarkan teknologi Penapis Filem Tipis (TFF) dan beroperasi pada saluran 200G jarak jarak gelombang ITU Grid CWDM dari 1520nm hingga 1620nm. Ciri-ciri ● Kehilangan Sisipan Rendah ● Pengasingan tinggi ● Kehilangan Bergantung Polarisasi Rendah ● Kebolehpercayaan tinggi dan kestabilan tinggi ● Patuh Telcordia GR-1209-CORE ● Patuh Telcordia GR-1221-CORE ● Aplikasi yang mematuhi RoHS-6 Aplikasi DWDM Sistem PON Networks CATV Links Spesifikasi .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODUL MUX DEMUX untuk Base Station

    Modul Multiplex Division Davel Wavelength Division direka untuk aplikasi rangkaian DWDM. Ia berdasarkan teknologi Penapis Filem Tipis (TFF) dan beroperasi pada saluran 150G jarak jarak gelombang ITU Grid CWDM dari 1520nm hingga 1620nm. Ciri-ciri ● Kehilangan Penyisipan Rendah ● Pengasingan tinggi ● Kehilangan Bergantung Polarisasi Rendah ● Kebolehpercayaan dan kestabilan tinggi ● Pematuhan Telcordia GR-1209-CORE ● Aplikasi yang mematuhi Telcordia GR-1221-CORE Sistem DWDM Sistem PON Rangkaian CATV Pautan Spesifikasi Parameter Unit S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM Modul MUX DEMUX LGX CASE

    Modul Multiplex Division Davel Wavelength Division direka untuk aplikasi rangkaian DWDM. Ia berdasarkan teknologi Penapis Filem Tipis (TFF) dan beroperasi pada saluran 100G jarak jarak gelombang ITU Grid CWDM dari 1520nm hingga 1620nm. Ciri-ciri ● Kehilangan Penyisipan Rendah ● Pengasingan tinggi ● Kehilangan Bergantung Polarisasi Rendah ● Kebolehpercayaan dan kestabilan tinggi ● Pematuhan Telcordia GR-1209-CORE ● Aplikasi yang mematuhi Telcordia GR-1221-CORE Sistem DWDM Sistem PON Rangkaian CATV Pautan Spesifikasi Parameter Unit S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Multiplexer CWDM Berkualiti Tinggi dengan 1470-1610nm untuk Base Station

    Modul Multipleks Bahagian Panjang Gelombang Kasar direka untuk stesen pangkalan 5G dan aplikasi rangkaian CWDM panjang gelombang pelbagai. Ia berdasarkan teknologi Penapis Filem Tipis (TFF) dan beroperasi pada saluran 20nm jarak jarak gelombang ITU Grid CWDM dari 1270nm hingga 1610nm. Ciri-ciri ● Kehilangan Sisipan Rendah ● Pengasingan tinggi ● Kehilangan Bergantung Polarisasi Rendah ● Kebolehpercayaan tinggi dan kestabilan tinggi ● Panjang Gelombang Operasi Lebar: Dari 1260nm hingga 1620nm ● Suhu Operasi Lebar: Dari -5 ℃ hingga 75 ℃ ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    9 + 1CH CWDM dengan Kotak LGX

    Modul Multipleks Bahagian Panjang Gelombang Kasar direka untuk stesen pangkalan 5G dan aplikasi rangkaian CWDM panjang gelombang pelbagai. Ia berdasarkan teknologi Penapis Filem Tipis (TFF) dan beroperasi pada saluran 20nm jarak jarak gelombang ITU Grid CWDM dari 1270nm hingga 1610nm. Ciri-ciri ● Kehilangan Sisipan Rendah ● Pengasingan tinggi ● Kehilangan Bergantung Polarisasi Rendah ● Kebolehpercayaan tinggi dan kestabilan tinggi ● Paten Telcordia GR-1209-CORE ● Telkordia GR-1221-CORE patuh Spesifikasi Parameter Unit Spesifikasi ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    Modul 8CH CWDM Mux dan Demux

    Modul Multipleks Bahagian Panjang Gelombang Kasar direka untuk stesen pangkalan 5G dan aplikasi rangkaian CWDM panjang gelombang pelbagai. Ia berdasarkan teknologi Penapis Filem Tipis (TFF) dan beroperasi pada saluran 20nm jarak jarak gelombang ITU Grid CWDM dari 1270nm hingga 1610nm. Ciri-ciri Kehilangan Sisipan Rendah Pengasingan tinggi Polarisasi Rendah Bergantung Kehilangan Panjang Gelombang Operasi Lebar: Dari 1260nm hingga 1620nm Suhu Operasi Lebar: Dari -5 ℃ hingga 75 ℃ Kebolehpercayaan dan kestabilan tinggi Telcordia GR-1209-CORE ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Circulator Optik Dua Arah Serat Tunggal

    Circulator menyedari transmisi optik yang tidak dapat diterbalikkan, yang memandu transmisi cahaya terbalik, memisahkannya dari transmisi cahaya depan di ruang angkasa, dan mengeluarkannya dari port lain. Ia dapat digunakan dengan modul WDM MUX dan modul DEMUX untuk merealisasikan transmisi dua arah serat tunggal dan menjimatkan sumber serat. Ciri-ciri ● Kehilangan Sisipan Rendah ● Kehilangan Bergantung Polarisasi Rendah ● Suhu Operasi Lebar: Dari -5 ℃ hingga 75 ℃ ● Kebolehpercayaan dan Kestabilan Tinggi ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    Modul CCWDM Mux Demux

    Compact Coarse Wavelength Division Multiplex direka untuk aplikasi rangkaian CWDM berbilang gelombang panjang dan modul stesen pangkalan 5G. CCWDM kami dihasilkan berdasarkan teknologi ruang bebas dan beroperasi pada saluran 20nm jarak jarak gelombang ITU Grid CWDM dari 1270nm hingga 1610nm. Ciri-ciri ● Kehilangan Sisipan Rendah ● Pengasingan Tinggi ● PDL Rendah ● Reka Bentuk Ringkas ● Keseragaman saluran ke saluran yang baik ● Panjang gelombang Operasi Lebar: Dari 1260nm hingga 1620nm ● Kebolehpercayaan dan Kestabilan Tinggi ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...